EPL – Liverpool vs Man UnitedOdds Liverpool 1.88│ Hafiz A. menang RM 12,400│ Liga Super MY – JDT vs Selangor │ Odds JDT 1.72│ UCL – Real Madrid vs BayernOdds 2.10│ La Liga – Atletico vs Villarreal │ Odds 2.25│ Syazwan R. menang RM 7,800│ Bundesliga – Dortmund vs Leverkusen │ Odds 2.40│ Norzaini H. menang RM 5,500│ EPL – Liverpool vs Man UnitedOdds Liverpool 1.88│ Hafiz A. menang RM 12,400│ Liga Super MY – JDT vs Selangor │ Odds JDT 1.72│ UCL – Real Madrid vs BayernOdds 2.10│ La Liga – Atletico vs Villarreal │ Odds 2.25│ Syazwan R. menang RM 7,800│ Bundesliga – Dortmund vs Leverkusen │ Odds 2.40│ Norzaini H. menang RM 5,500│
Sukan #1 Malaysia

Pavilion888 Bola Sepak – Pertaruhan EPL, Liga Super Malaysia & UCL Dengan Odds Terbaik

Dari gelanggang Stadium Sultan Ibrahim Johor Bahru hingga Old Trafford Manchester, pavilion888 menyediakan pasaran bola sepak paling lengkap untuk pemain Malaysia — dengan odds kompetitif, pertaruhan in-play masa nyata dan bayaran pantas dalam ringgit.

Liverpool vs MU1.88
JDT vs Selangor1.72
Real Madrid UCL2.10
El Clasico La Liga2.15
Dortmund Bund.2.40
pavilion888
0
Liga Diliputi
0
Pasaran Per Perlawanan
In-Play
Pertaruhan Langsung
RM10
Deposit Minimum

Perlawanan Bola Sepak Semasa & Akan Datang

Odds dikemaskini secara masa nyata. Log masuk ke pavilion888 untuk bertaruh.

EPL – Pekan ke-36
🔴 LANGSUNG EPL
🔴
Liverpool
VS
🔴
Man United
Liverpool 2–1 Man United (Min 71)
Liverpool1.32
Seri5.80
Man United9.50
Liga Super Malaysia – Pekan 14
Malam Ini 21:00 LSM
🟡
JDT
VS
🔴
Selangor FC
Stadium Sultan Ibrahim, Johor Bahru
JDT1.72
Seri3.55
Selangor4.80
UEFA Champions League – SF 2nd Leg
Esok 02:45 UCL
⚪
Real Madrid
VS
🔴
Bayern Munich
Santiago Bernabéu, Madrid
Real Madrid2.10
Seri3.40
Bayern3.20
La Liga – Pekan ke-37
🔴 LANGSUNG La Liga
🔴🔵
Atletico Madrid
VS
🟡🔵
Villarreal
Atletico 0–0 Villarreal (Min 38)
Atletico1.95
Seri3.50
Villarreal3.80
Liga Super Malaysia – Pekan 14
Sabtu 20:45 LSM
🔵
Kuala Lumpur City
VS
🟠
Terengganu FC
Stadium Cheras, Kuala Lumpur
KL City2.20
Seri3.25
Terengganu3.10
Bundesliga – Pekan ke-33
Ahad 22:30 Bundesliga
🟡🖤
Dortmund
VS
🔴🖤
Bayer Leverkusen
Signal Iduna Park, Dortmund
Dortmund2.40
Seri3.30
Leverkusen2.85

Odds di atas adalah ilustrasi. Log masuk ke pavilion888 untuk odds sebenar masa nyata.

Papan Skor Langsung

Liverpool vs Man United
● Min 71 · EPL
2 – 1
In-Play
Atletico vs Villarreal
● Min 38 · La Liga
0 – 0
In-Play
Man City vs Chelsea
Malam Ini 22:00 · EPL
vs
Pre-Match
JDT vs Selangor FC
Malam Ini 21:00 · LSM
vs
Pre-Match
Real Madrid vs Bayern
Esok 02:45 · UCL
vs
Pre-Match
PSG vs Marseille
Esok 01:45 · Ligue 1
vs
Pre-Match

Data adalah ilustrasi. Log masuk pavilion888 untuk data sebenar.

Kedudukan EPL (Contoh)

# Pasukan M W Pts
1Manchester City352580
2Liverpool352477
3Arsenal352374
4Chelsea351860
5Tottenham351654
18Man United35827

Data adalah ilustrasi semata-mata.

Liga Bola Sepak Yang Diliputi Pavilion888

Dari liga tempatan Malaysia hingga kejuaraan antarabangsa paling bergengsi — semuanya ada di pavilion888.

🔥 Tempatan #1
🇲🇾
Liga Super Malaysia
Malaysia • 12 Pasukan
  • Pemenang Perlawanan (1X2)
  • Asian Handicap
  • Total Gol O/U
  • Both Teams to Score
  • First Goal Scorer
  • Correct Score
🔥 Paling Popular
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
English Premier League
England • 20 Pasukan
  • Match Result 1X2
  • Asian Handicap & European Handicap
  • Anytime Goal Scorer
  • Half Time / Full Time
  • Total Corners O/U
  • Player Cards O/U
🔴 LIVE
⭐
UEFA Champions League
Eropah • 32 Pasukan
  • Pemenang Perlawanan
  • Qualify / Advance
  • Aggregate Score
  • First Goal Scorer
  • Total Goals Both Legs
  • Outright Winner
🔥 Popular
🇪🇸
La Liga Sepanyol
Sepanyol • 20 Pasukan
  • Match Result 1X2
  • Asian Handicap
  • BTTS (Both Teams Score)
  • Correct Score
  • Outright Title Winner
✨ Trending
🇩🇪
Bundesliga Jerman
Jerman • 18 Pasukan
  • Match Result 1X2
  • Total Gol O/U
  • Half Time Result
  • Winning Margin
  • Top Scorer Outright
✨ Baharu
🇮🇹
Serie A Itali
Itali • 20 Pasukan
  • Match Result 1X2
  • Asian Handicap
  • Total Gol O/U
  • BTTS
  • Correct Score
pavilion888

Liga Super Malaysia — Keghairahan Rumah Sendiri

Bagi rakyat Malaysia, bola sepak bukan sekadar sukan — ia adalah sebahagian daripada jiwa dan identiti. Liga Super Malaysia adalah liga tertinggi bola sepak negara, dan setiap hujung minggu, stadium-stadium di seluruh negara penuh dengan peminat yang bersemangat menyokong pasukan tempatan mereka. Johor Darul Ta'zim (JDT) yang mendominasi selama bertahun-tahun, Selangor FC dengan peminat setianya, Kuala Lumpur City FC yang kian meningkat, dan Terengganu FC yang semakin kompetitif — semua nama ini bukan asing di papan pertaruhan pavilion888.

Kelebihan bertaruh pada Liga Super Malaysia di pavilion888 adalah pengetahuan tempatan yang anda miliki. Anda tahu bahawa JDT hampir tidak pernah kalah di Stadium Sultan Ibrahim. Anda tahu bila pemain utama digantung akibat kad merah. Anda tahu cuaca di Johor malam Sabtu boleh mempengaruhi permainan. Maklumat-maklumat ini memberikan kelebihan nyata yang tidak dimiliki oleh pemain dari negara lain.

Pavilion888 menawarkan odds untuk setiap perlawanan Liga Super Malaysia termasuk perlawanan Piala FA Malaysia, Piala Malaysia dan Piala Sumbangsih. Odds dikemaskini mengikut berita terkini — termasuk update lineup rasmi sebelum perlawanan — memastikan anda sentiasa mendapat harga yang mencerminkan realiti sebenar padang.

Liga Tempatan Disokong

Semua perlawanan Liga Super Malaysia, Piala FA & Piala Malaysia diliputi pavilion888.

In-Play Masa Nyata

Bertaruh semasa perlawanan berjalan dengan odds yang dikemaskini setiap minit.

Bayaran Pantas

Kemenangan dikreditkan ke akaun pavilion888 dalam masa beberapa minit selepas perlawanan tamat.

Akses Mobile Penuh

Bertaruh dari stadium sendiri atau dari mana sahaja melalui telefon pintar anda.

Jenis Pasaran Bola Sepak di Pavilion888

Lebih dari sekadar "siapa menang" — pavilion888 menawarkan lebih 100 pasaran untuk setiap perlawanan bola sepak utama.

🏆
1X2 Pemenang Perlawanan
Pasaran paling asas dan paling popular. Pilih sama ada pasukan rumah menang (1), seri (X), atau pasukan tamu menang (2). Tersedia untuk semua liga di pavilion888.
📊
Asian Handicap
Pasukan lemah diberikan kelebihan gol (contoh: +1.5) untuk meratakan peluang. Sangat popular di kalangan pemain bola sepak EPL dan Liga Super Malaysia di pavilion888.
⬆️⬇️
Total Gol Over/Under
Teka sama ada jumlah gol keseluruhan perlawanan akan melebihi atau kurang dari garisan yang ditetapkan. Contoh: Over 2.5 gol atau Under 2.5 gol di pavilion888.
⚽⚽
Both Teams to Score
Teka sama ada kedua-dua pasukan akan mencetak sekurang-kurangnya satu gol (Ya) atau tidak (Tidak). Mudah difahami dan odds sentiasa menarik di pavilion888.
🥅
Pencetak Gol Pertama
Teka siapa pemain yang akan mencetak gol pertama dalam perlawanan. Odds lebih tinggi, potensi hadiah lebih besar. Pasaran kegemaran pemain berpengalaman di pavilion888.
🔢
Correct Score
Teka skor tepat akhir perlawanan. Odds boleh mencecah 20.00 ke atas untuk skor tertentu. Sesuai untuk pemain yang rajin mengkaji statistik sebelum bertaruh di pavilion888.
⏱️
Half Time / Full Time
Teka siapa yang memimpin pada masa rehat DAN pemenang keseluruhan. Gabungan dua keputusan memberikan odds yang lebih tinggi dan lebih menarik untuk pemain pavilion888.
🟨
Kad & Sepakan Sudut
Bertaruh pada jumlah kad kuning atau merah, bilangan sepakan sudut, offsides dan lemparan. Pasaran khusus ini sering menawarkan nilai yang baik kepada pemain analitik di pavilion888.

Bonus Bola Sepak Khas — Cashback 10% Untuk Kerugian Mingguan

Setiap Isnin, pavilion888 mengira semula semua kerugian pertaruhan bola sepak anda minggu lepas dan memberikan cashback 10% terus ke akaun anda — minimum cashback RM20, maksimum RM500. Tiada perlu tuntut, dikreditkan automatik. Deposit melalui DuitNow, Touch 'n Go eWallet, GrabPay atau FPX — selesai dalam masa 3 minit.

Panduan Lengkap Pertaruhan Bola Sepak di Pavilion888

Bola sepak adalah sukan yang paling banyak dipertaruhkan di seluruh dunia, dan Malaysia tidak terkecuali. Setiap hujung minggu, jutaan ringgit dipertaruhkan pada perlawanan dari Liga Super Malaysia hingga EPL England, La Liga Sepanyol dan UEFA Champions League. Pavilion888 menyediakan platform yang selamat, adil dan mudah digunakan untuk pemain Malaysia yang ingin menjadikan pengalaman menonton bola sepak lebih bermakna.

EPL — Liga Yang Tak Pernah Tidur

English Premier League (EPL) adalah liga bola sepak antarabangsa paling popular di Malaysia, tanpa sebarang keraguan. Pemain Malaysia bangun awal pagi Sabtu dan Ahad untuk menonton perlawanan EPL, dan ramai yang mengikuti setiap perkembangan pasukan kegemaran mereka sepanjang minggu. Pavilion888 memanfaatkan semangat ini dengan menawarkan lebih 100 pasaran untuk setiap perlawanan EPL — dari pasaran pemenang biasa hingga pasaran khusus seperti siapa yang akan mencetak gol antara minit ke-60 hingga ke-75.

Perlawanan besar EPL seperti Manchester City lawan Arsenal, Liverpool lawan Manchester United, atau Chelsea lawan Tottenham sentiasa menjadi perlawanan dengan volum pertaruhan tertinggi di pavilion888 setiap minggu. Pada perlawanan-perlawanan ini, pavilion888 sentiasa memastikan margin paling rendah untuk memberikan nilai terbaik kepada pemain setianya.

pavilion888

UEFA Champions League — Kemuncak Bola Sepak Eropah

UEFA Champions League adalah kemuncak bola sepak kelab di seluruh dunia. Setiap musim, 32 pasukan terbaik dari liga-liga Eropah bersaing untuk gelaran paling berprestij dalam dunia bola sepak kelab. Pasukan seperti Real Madrid, Manchester City, Bayern Munich, Liverpool dan Paris Saint-Germain adalah nama-nama yang sering menghiasi papan pertaruhan pavilion888 semasa musim UCL berlangsung.

Pavilion888 menawarkan pasaran UCL yang sangat lengkap termasuk pasaran perlawanan dua kaki — anda boleh bertaruh pada keputusan leg pertama, leg kedua, atau keputusan agregat keseluruhan. Pasaran outright winner turut tersedia dari jauh sebelum pusingan kumpulan bermula, memberikan peluang kepada pemain yang suka analisis jangka panjang untuk mendapatkan nilai yang lebih baik berbanding menunggu sehingga peringkat akhir.

Pertaruhan In-Play Bola Sepak — Keputusan Semasa Perlawanan Berlangsung

Pertaruhan in-play adalah salah satu ciri yang paling digemari pemain bola sepak di pavilion888. Idea asasnya mudah — anda menonton perlawanan dan membuat keputusan pertaruhan berdasarkan apa yang anda lihat sendiri berlaku di padang. Jika pasukan A bermula dengan lambat tetapi mula menekan dengan kuat pada minit ke-30, odds untuk mereka menang mungkin masih tinggi kerana tiada gol. Inilah peluang nilai yang boleh anda manfaatkan.

Dalam in-play bola sepak di pavilion888, odds berubah setiap beberapa saat mengikut apa yang berlaku di padang — gol, kad merah, kecederaan, serangan berbahaya, dan momentum keseluruhan permainan. Pemain yang mahir membaca permainan dan bertindak pantas sering mendapat harga yang lebih baik berbanding pemain yang hanya bertaruh pre-match. Gabungan pengetahuan bola sepak dengan refleks pantas adalah formula kejayaan dalam in-play di pavilion888.

La Liga, Bundesliga & Lebih — Pilihan Pemain Berpengalaman

Selain EPL dan Liga Super Malaysia, pavilion888 juga menawarkan pasaran yang sangat lengkap untuk La Liga Sepanyol, Bundesliga Jerman, Serie A Itali, Ligue 1 Perancis, dan Eredivisie Belanda. El Clasico antara Real Madrid dan Barcelona, der Klassiker antara Bayern Munich dan Dortmund, serta Derby della Madonnina antara AC Milan dan Inter Milan adalah antara perlawanan yang paling dinantikan pemain pavilion888 setiap musim.

Untuk pemain yang lebih suka menganalisis mendalam sebelum bertaruh, pavilion888 menyediakan statistik lengkap merangkumi rekod home vs away, prestasi dalam 5 perlawanan terakhir, rekod head-to-head, data gol per perlawanan dan banyak lagi. Semua maklumat ini tersedia terus dalam platform pavilion888 supaya anda boleh membuat keputusan yang lebih bijak dan termaklum. Daftar hari ini, buat deposit melalui DuitNow atau Touch 'n Go eWallet dalam masa kurang dari 3 minit, dan mulakan pengalaman pertaruhan bola sepak terbaik bersama pavilion888.

Tip Bertaruh Bola Sepak

01

Semak Lineup Rasmi Sebelum Bertaruh

Lineup rasmi biasanya diumumkan sejam sebelum perlawanan bermula. Jika penyerang utama atau penjaga gol tetap tidak bermain, ini boleh mengubah keseimbangan perlawanan secara dramatik. Sentiasa semak berita terkini sebelum meletakkan pertaruhan anda di pavilion888 — odds sering kali belum sempat diselaraskan sepenuhnya apabila berita kecederaan baru keluar.

02

Faham Kelebihan Padang Sendiri

Statistik menunjukkan pasukan rumah menang kira-kira 45% daripada perlawanan dalam kebanyakan liga bola sepak. JDT khususnya mempunyai rekod luar biasa di Stadium Sultan Ibrahim — sangat jarang kalah di sana. Manfaatkan statistik rekod kandang dan tandang ini ketika menilai odds di pavilion888, terutamanya untuk Liga Super Malaysia.

03

Pertimbangkan Beban Jadual Pasukan

Pasukan yang bermain tiga perlawanan dalam masa tujuh hari (contoh: liga + piala + Eropah) sering menampilkan lineup bergilir atau pemain yang keletihan. Ini boleh menjejaskan prestasi mereka lebih dari apa yang dicerminkan oleh odds. Pemain yang mengikuti jadual perlawanan dengan teliti boleh mencari peluang nilai di pavilion888 melalui maklumat ini.

04

Gunakan Asian Handicap Untuk Nilai Lebih Baik

Asian Handicap menghapuskan kemungkinan seri dan memberikan kelebihan kepada pasukan yang lebih lemah. Untuk perlawanan sehala di mana satu pasukan jauh lebih kuat, Asian Handicap seperti -1.5 pada pasukan kuat boleh memberikan odds yang lebih menarik berbanding 1X2 biasa. Pavilion888 menawarkan semua variasi Asian Handicap termasuk quarter-ball dan half-ball lines.

Dasar Privasi Pavilion888

Semua maklumat akaun dan rekod pertaruhan bola sepak anda dilindungi enkripsi SSL 256-bit. Pavilion888 tidak mendedahkan data peribadi anda kepada pihak ketiga tanpa kebenaran bertulis. Kami mematuhi Akta Perlindungan Data Peribadi (PDPA) 2010 Malaysia sepenuhnya. Baca dasar penuh kami.

pavilion888

Perbandingan Odds Bola Sepak Terkini di Pavilion888

Contoh odds merentasi pelbagai liga — log masuk ke pavilion888 untuk odds sebenar masa nyata.

Liga Perlawanan 1 (Rumah) X (Seri) 2 (Tamu) Asian HDP Status
Liga Super MY JDT vs Selangor FC 1.72 3.55 4.80 JDT -1.0 Malam Ini
EPL Liverpool vs Man United 1.88 3.60 4.20 LFC -1.5 ● LIVE
UCL Real Madrid vs Bayern Munich 2.10 3.40 3.20 -0.5 RMA Esok
La Liga Atletico Madrid vs Villarreal 1.95 3.50 3.80 ATM -0.5 ● LIVE
Bundesliga Dortmund vs Leverkusen 2.40 3.30 2.85 +0.5 BVB Ahad
Liga Super MY KL City FC vs Terengganu FC 2.20 3.25 3.10 0.0 (level) Sabtu

Odds di atas adalah ilustrasi. Log masuk ke pavilion888 untuk odds sebenar masa nyata.

Soalan Lazim Bola Sepak

Soalan biasa tentang pertaruhan bola sepak di pavilion888 — jawapan pantas ada di sini.

Lihat Semua FAQ

Pavilion888 merangkumi lebih 60 liga bola sepak dari seluruh dunia termasuk Liga Super Malaysia, Piala FA Malaysia, Piala Malaysia, English Premier League (EPL), UEFA Champions League, UEFA Europa League, La Liga Sepanyol, Bundesliga Jerman, Serie A Itali, Ligue 1 Perancis, Eredivisie Belanda, Liga Premier Rusia, J.League Jepun, K-League Korea, A-League Australia dan banyak lagi. Kejuaraan antarabangsa seperti FIFA World Cup, UEFA Euro, AFC Asian Cup dan Copa America juga diliputi sepenuhnya oleh pavilion888 apabila tiba musimnya.

Asian Handicap menghapuskan kemungkinan seri dengan menggunakan garisan handicap berkecambah seperti 0.5, 0.75, 1.0, 1.25 dan sebagainya. Jika hasilnya seri pada handicap bulat, pertaruhan anda dikembalikan. European Handicap pula menggunakan nombor bulat (contoh: -1, -2) dan masih ada tiga kemungkinan — pasukan dengan handicap menang, seri, atau kalah. Asian Handicap lebih popular di kalangan pemain Asia kerana ia menghapuskan kemungkinan kehilangan bahagian pertaruhan akibat seri. Pavilion888 menawarkan kedua-dua jenis handicap untuk semua perlawanan utama.

Jika perlawanan bola sepak ditangguhkan dan dimainkan semula dalam masa 48 jam dari jadual asal, pertaruhan asal kekal sah dan akan diselesaikan berdasarkan keputusan perlawanan baharu tersebut. Jika perlawanan dibatalkan sepenuhnya atau dijadualkan semula lebih dari 48 jam kemudian, semua pertaruhan akan dibatalkan dan wang dikembalikan sepenuhnya ke baki akaun pavilion888 anda dalam tempoh 24 jam. Untuk pertaruhan parlai yang mengandungi perlawanan dibatalkan, leg berkenaan dianggap void dan parlai dikira semula menggunakan baki pilihan yang masih sah.

Ya, pavilion888 sepenuhnya dioptimumkan untuk penggunaan mudah alih — sama ada melalui penyemak imbas mudah alih atau aplikasi pavilion888. Anda boleh mengakses semua pasaran, meletakkan pertaruhan in-play dan melihat odds masa nyata terus dari telefon pintar anda semasa berada di stadium, di kedai kopi, dalam bas atau di mana sahaja dengan sambungan data. Platform pavilion888 direka untuk berfungsi lancar pada rangkaian 4G dan 5G Malaysia. Sebarang masalah teknikal boleh dirujuk kepada pasukan sokongan live chat 24/7 kami.

Permainan Bertanggungjawab

Pertaruhan bola sepak sepatutnya menambah keseronokan menonton, bukan menambah tekanan. Pavilion888 menyediakan alat had deposit harian, had pertaruhan mingguan dan pilihan pengecualian diri. Jangan bertaruh melebihi kemampuan anda, dan jangan sekali-kali mengejar kerugian. Untuk maklumat lanjut atau bantuan, lawati halaman Permainan Bertanggungjawab kami. Pavilion888 hanya untuk individu berumur 18 tahun ke atas.

Sedia Bertaruh Bola Sepak di Pavilion888? Daftar Dalam 2 Minit

Tuntut bonus cashback bola sepak mingguan, nikmati odds terbaik untuk EPL, Liga Super Malaysia, UCL dan lebih 60 liga lain. Bayaran pantas dalam ringgit Malaysia.

English